Понеділок, 29-Трав-17, 04:56

НовиниРеєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Мова

Меню сайту
Категорії розділу
Анонси подій
Україна сьогодні
Церква
Суспільство
Політикум
Гарячий коментар
Культура. Мистецтво
Погляд
Екологія
Споживач
Медицина
Кримінал
Невідома Україна
Місто
Гаряча точка
Економіка
Село
Тут я живу
Спорт
Подорожі
Проблема
Захоплення
Спецакції
Поради
"Біла Хата"
Від редактора
Хмарка теґів
Наше опитування
Як ви ставитесь до енергетичної блокади Криму?
Всього відповіло: 510
Друзі сайту

Статистика

Присутніх всього: 3
Гостей: 3
Читачів: 0
 Головна » Проблема
1 2 3 ... 35 36 »
Нещодавно один з каналів українського телебачення протягом тижня розповідав історію загублення, знайдення та вирішення подальшої долі дворічної дівчинки Катрусі. Таким випадком, мовляв, була шокована вся Україна. Ніби й не підозрюють про існування по всій Україні сімей-алкоголіків, наркоманів, злодюг, які в свій час залишилися без роботи, а нині її вже й не шукають.

Ні для кого не секрет, що немалі грошові виплати при народженні дитини, породили бажання мати багато дітей у неблагополучних сім’ях, як їх прийнято культурно називати «сім’ї у складних життєвих обставинах». Хоч цей термін, на мою думку, не зовсім і підходить. У складних життєвих обставинах перебувають і ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Проблема | Читачів: 1322 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Юридично освічений голова сільської ради намагається довести, що його «зняли» незаконно, але районне керівництво заплющує очі на порушення.

У статті «Полювання на відьом» «Сіверщина» писала про таку тенденцію в нашій державі: прибирати не надто лояльних до влади голів. Схема відпрацьована: неправильно підписаний папірець — звинуватили у корупції — зняли з посади. Відразу ж після публікації, героєм якої був хотіївський сільський голова Володимир Хижняк, до нас у редакцію звернувся ще один сільський голова — Григорій Шурига із села Євминки Козелецького району.

«Моя історія ще цікавіша. І абсурдніша, — сказав він. — Бо численні порушення законодавства з бо ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Проблема | Читачів: 1215 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

До нетрадиційних методів боротьби за конституційний статус української мови фактично закликала звітно-виборна конференція чернігівського обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка.

"Просвіта" на всеукраїнському рівні фактично перетворена у своєрідне гетто: мовляв, приймайте грізні заяви на захист української мови, проводьте великорозумні "круглі столи", які ігнорує телебачення, а ми (тобто влада і олігархи) будемо дерибанити Україну!" , -- наголосив голова чернігівської обласної "Просвіти" імені Т.Шевченка Василь Чепурний.

Тому обласна конференція запропонувала наступному з'їзду Всеукраїнського Товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка оголосити зага ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Проблема | Читачів: 1066 | Додав: Василь | Рейтинг: 2.3/6 | Коментарі (9)

Володимир Поліщук, в. о. голови Чернігівської міської організації ВО «Свобода», вважає, що незаконно встановлені релігійні споруди повинні бути прибрані

Володимир Поліщук, в. о. голови Чернігівської міської організації ВО «Свобода» 24 травня взяв участь у громадській акції за участю патріотів Чернігова, відомих діячів та громадських активістів, мета якої – добитися виконання законів України, а саме – прибрати незаконно встановлені релігійні споруди з території Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Ініціатор заходу-- депутат Чернігівської міської ради Костянтин Іванов.

Для того, щоб прибрати споруди, що плюндрують не ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Проблема | Читачів: 965 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Ніжинському міському голові М.В. Приходьку

Відкритий лист

Михайле Васильовичу! 27 листопада 2012 апеляційний суд міста Києва визнав незаконним Ваше розпорядження від 12 серпня 2011 року, про звільнення мене з посади директора комунального підприємства ДКП «Комунальний ринок». Цим же рішенням суд зобов’язав негайно поновити мене на зазначеній посаді. На судовому засіданні, під час проголошення рішення були присутні Ваш представник – начальник юридичного відділу В.М. Градобик та нинішній директор ДКП «Комунальний ринок» Р.В. Прищепа.

При виході із зали суду Ваші представники В.М. Градобик та Р.В. Прищепа, відкрито повідомили мені, що не див ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Проблема | Читачів: 1293 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (1)

24 листопада, у День пам’яті жертв Голодомору, в закладі «Вареникс паб» у Чернігові планують провести концерт гурту «Torvald». Керівництво закладу не спинилося перед тим, що саме цього дня в Україні і всьому світі поминають мільйони душ невинно убієнних комуністичним режимом.
Всеукраїнське об’єднання «Свобода» вимагає від керівництва закладу перенести концерт на іншу дату, аби не паплюжити пам’ять заморених Голодомором українців.

«Свобода» наголошує, що проведення в день скорботи подібних заходів є наругою над пам’яттю невинно убієнних українців. Націоналісти закликають керівництво «Вареникс паб» та подібних закладів утриматися в скорботний день від проведен ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Проблема | Читачів: 1004 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Демальянсівець Роман Мокроусов через суд вимагає визнати неправомірним те, що громадян у УГІРФО змушують сплачувати за бланк паспорту і послуги ГІРФО, хоча насправді всі витрати на оформлення закордонного паспорту в Україні - це 170 гривень.
Член Чернігівського ДемАльянсу Роман Мокроусов подав до суду на Управління Громадянства іміграції та реєстрації фізичних осіб (ГІРФО) УМВС України в Чернігівській області.

Даний позов є черговим кроком у всеукраїнській кампанії Демократичного Альянсу «Стоп свавіллю в паспортних столах». Обґрунтуванням позовних вимог є норми Декрету КМУ №7-93, Постанови КМУ №231, 380, 795 Накази МВС № 1603 та № 84. Позов зареєстрований в Ч ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Проблема | Читачів: 1189 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Ще кілька років тому радіо було в кожній оселі. Але сьогодні інтернет та цифрові технології активно витісняють його з нашого повсякденного життя. І все ж на селі люди, зайняті повсякденними справами, часто-густо воліють слухати саме радіо. Однак проводове радіо поступово зникає, FM-приймачі ловлять не всі радіохвилі. Тож, що нам сьогодні пропонує ефір? Гість «Сіверщини» -- генеральний директор Чернігівської обласної телерадіокомпанії Анатолій ТЮТЮННИК.

-- Анатолію Івановичу, яка у нас сьогодні на Чернігівщині ситуація з радіомовленням?
-- Для початку хотів би пояснити читачам особливості роботи обласного радіо. Це питання треба розділити на дві частини. Виробництвом радіопрограм займається Чернігівська обласна державна телерадіокомпанія (обласне радіо – її структурний підрозділ). Ми виробляємо прогр ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Проблема | Читачів: 1459 | Додав: Василь | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

Коли Леонід Самоненко вперше прийшов до редакції «Сіверщини» і розказав свою дивну земельну історію, вона зацікавила хіба що чиновницькою тупістю. Адже виділити і узаконити земельні паї, частина яких проходить по …середині русла Десни можна тільки з великого …розуму. Ясна річ, що замість виїзду на місце (за що й взято гроші), розробники землевідведення тупо взяли карту якогось тисячу дев’ятсот шістдесят кривого року, а Десна норовлива за цей час поміняла своє русло. Але як для газетної публікації цього було замало – реагувати на кожну дурість газеті важко.

Проте зі схожою темою звернувся і ще один читач «Сіверщини» -- Сергій Бондаренко має у законній власності літні ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Проблема | Читачів: 1295 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (1)

Правління чернігівського обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка обговорило вчора ситуацію після підписання Президентом мовного закону, який посилює наступ на державну мову.

Просвітяни намітили ряд заходів оборони рідної мови у сфері освіти та реклами.

Проте одним із питань було й те, чому нема жодної реакції на поганьблення державного статусу української мови від голови Всеукраїнської "Просвіти" імені Т.Шевченка, народного депутата (група Рибакова "За реформи") Павла Мовчана, директора Інституту літератури, колишнього віце-прем'ра Миколи Жулинського та поета, екс- голови Держкомітету Івана Драча, які напередодні підписання закону зустрічалися з Президентом. Мовчанка провідних діячів української культури вкупі з відвертими звинуваченнями регіоналівської преси в отриманні ними великих ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Проблема | Читачів: 1337 | Додав: Василь | Рейтинг: 3.0/2 | Коментарі (2)28-Трав-17
- "Джавеліни" робитимуть в Україні
27-Трав-17
- Ніжин запустить ліхтарики...
27-Трав-17
- Любомиру Боднаруку заспівають на його вулиці
27-Трав-17
- Помер автор "Великої шахівниці"
27-Трав-17
- Більше тисячі резервістів готові воювати в новітні...
26-Трав-17
- У Півцях впав літак. Пілот загинув
26-Трав-17
- "Укрзалізниця" нарешті перейменувала місто Щорс. А...
26-Трав-17
- Бистро пішли
25-Трав-17
- Білоруську вивчатимуть на Чернігівщині...
25-Трав-17
- Кордівку забудовувати не будуть, а дорогу розширят...
Завантаження ...
сепаратизм приворот гадание магические услуги снятие порчи вернуть мужа ДТП Голодомор мвс ДАІ Мазепа Чернігівгаз єпископ Іларіон Рух БЮТ Десна Наша Україна Біла хата Батурин Чернігівщина Корюківка Козелець Олександр Волощук Семенівка Мена митниця Нові Яриловичі Просвіта Одеса Бахмач УНП газета Київ Микола Шкурко Катерининська церква городня аварія хабар Екологія податкова УПЦ КП УПЦ МП Земля анонс Інтермеццо Львів мнс пожежа армія Тимошенко Бобровиця статистика СБУ Росія ФСБ Податки євреї міліція грип Кримінал Сіверщина конкурс Чернігів Ніжин Прилуки Ющенко Яценюк комуністи Чернігівська митниця Чернігівська область Батьківщина Чернігівський район Янукович вибори Севастополь українська мова УНР Чернігівська наливайченко Василь Чепурний Віктор Лазар Сергій Павленко розпад Росії Петро Антоненко Крути Чернігівська єпархія Ічня Авдіївка Україна - Росія УІНП Сергій Бутко нові книги перейменування Левко Лук'яненко Новгород- Сіверський чернігівська Просвіта російсько- українська війна російська агресія Сергій Горобець декомунізація

 Блоґи "Сіверщини"

 

 

 

 


Панорами Чернігова
© "Сіверщина" 20072017| Хостинг AdvancedHosters LTD |Використовуються технології uCoz
Пошук
Реклама

Календар
АНОНСИ ПОДІЙ


[27-Трав-17] [Анонси подій]
Ніжин запустить ліхтарики...
[27-Трав-17] [Анонси подій]
Любомиру Боднаруку заспівають на його вулиці
[17-Трав-17] [Анонси подій]
"Нескорений Крим" у Чернігові
[15-Трав-17] [Анонси подій]
На гостини до Костомарова чи до Дубіля?
[07-Трав-17] [Анонси подій]
"День провокатора" у Чернігові
[28-Квіт-17] [Анонси подій]
Приїздіть сіяти хліб!
[15-Квіт-17] [Анонси подій]
"Врятована спадщина Чернігова"
Афіша

Погода
Новини
[28-Трав-17] [Україна сьогодні]
"Джавеліни" робитимуть в Україні (0)
[27-Трав-17] [Анонси подій]
Ніжин запустить ліхтарики... (0)
[27-Трав-17] [Анонси подій]
Любомиру Боднаруку заспівають на його вулиці (0)
[27-Трав-17] [Україна сьогодні]
Помер автор "Великої шахівниці" (0)
[27-Трав-17] [Україна сьогодні]
Більше тисячі резервістів готові воювати в новітніх умовах (0)
[26-Трав-17] [Гарячий коментар]
У Півцях впав літак. Пілот загинув (0)
[26-Трав-17] [Суспільство]
"Укрзалізниця" нарешті перейменувала місто Щорс. Але лишила "Південно- Західну залізницю" (0)
[26-Трав-17] [Місто]
Бистро пішли (0)
[25-Трав-17] [Україна сьогодні]
Білоруську вивчатимуть на Чернігівщині... (0)
[25-Трав-17] [Місто]
Кордівку забудовувати не будуть, а дорогу розширять (0)
Реклама


Останні статті
[26-Трав-17] [Невідома Україна]
Мстислав Перший, Божою милістю Патріарх Київський і всієї України (0)
[17-Бер-17] [Невідома Україна]
Карпатську Україну захищав і чернігівець (0)
[06-Бер-17] [Політикум]
Промова представника України в Міжнародному суді ООН в Гаазі: повний текст (0)
[19-Лют-17] [Невідома Україна]
Перший бій УПА з радянськими партизанами (0)
[31-Січ-17] [Невідома Україна]
Вірш Олександра Олеся «Під Крутами» в експозиції музею Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» (0)
[22-Лис-16] [Невідома Україна]
Голодомор: кого на Чернігівщині занесли на «чорну дошку» (0)
[24-Вер-16] [Невідома Україна]
Хто, коли і як загинув у Бабиному Яру. (0)
Пошук YouTube
Вітаємо!
Сьогодні: День Народження:
Автовыкуп(47), velerrykk(44)
Вітаємо!


Пошта
Логін:
Пароль:
(що це)
реєстрація скриньки
Інтернет-портал "Сіверщина" не є копією друкованого видання
При використанні матеріалів гіперпосилання на siver.com.ua є обов'язковим.