Неділя, 26-Лют-17, 12:08

НовиниРеєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Мова

Меню сайту
Категорії розділу
Анонси подій
Україна сьогодні
Церква
Суспільство
Політикум
Гарячий коментар
Культура. Мистецтво
Погляд
Екологія
Споживач
Медицина
Кримінал
Невідома Україна
Місто
Гаряча точка
Економіка
Село
Тут я живу
Спорт
Подорожі
Проблема
Захоплення
Спецакції
Поради
"Біла Хата"
Від редактора
Хмарка теґів
Наше опитування
Як ви ставитесь до енергетичної блокади Криму?
Всього відповіло: 470
Друзі сайту

Статистика

Присутніх всього: 106
Гостей: 106
Читачів: 0
 Головна » Проблема
1 2 3 ... 35 36 »
Нещодавно один з каналів українського телебачення протягом тижня розповідав історію загублення, знайдення та вирішення подальшої долі дворічної дівчинки Катрусі. Таким випадком, мовляв, була шокована вся Україна. Ніби й не підозрюють про існування по всій Україні сімей-алкоголіків, наркоманів, злодюг, які в свій час залишилися без роботи, а нині її вже й не шукають.

Ні для кого не секрет, що немалі грошові виплати при народженні дитини, породили бажання мати багато дітей у неблагополучних сім’ях, як їх прийнято культурно називати «сім’ї у складних життєвих обставинах». Хоч цей термін, на мою думку, не зовсім і підходить. У складних життєвих обставинах перебувають і ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Проблема | Читачів: 1235 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Юридично освічений голова сільської ради намагається довести, що його «зняли» незаконно, але районне керівництво заплющує очі на порушення.

У статті «Полювання на відьом» «Сіверщина» писала про таку тенденцію в нашій державі: прибирати не надто лояльних до влади голів. Схема відпрацьована: неправильно підписаний папірець — звинуватили у корупції — зняли з посади. Відразу ж після публікації, героєм якої був хотіївський сільський голова Володимир Хижняк, до нас у редакцію звернувся ще один сільський голова — Григорій Шурига із села Євминки Козелецького району.

«Моя історія ще цікавіша. І абсурдніша, — сказав він. — Бо численні порушення законодавства з бо ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Проблема | Читачів: 1119 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

До нетрадиційних методів боротьби за конституційний статус української мови фактично закликала звітно-виборна конференція чернігівського обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка.

"Просвіта" на всеукраїнському рівні фактично перетворена у своєрідне гетто: мовляв, приймайте грізні заяви на захист української мови, проводьте великорозумні "круглі столи", які ігнорує телебачення, а ми (тобто влада і олігархи) будемо дерибанити Україну!" , -- наголосив голова чернігівської обласної "Просвіти" імені Т.Шевченка Василь Чепурний.

Тому обласна конференція запропонувала наступному з'їзду Всеукраїнського Товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка оголосити зага ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Проблема | Читачів: 977 | Додав: Василь | Рейтинг: 2.3/6 | Коментарі (9)

Володимир Поліщук, в. о. голови Чернігівської міської організації ВО «Свобода», вважає, що незаконно встановлені релігійні споруди повинні бути прибрані

Володимир Поліщук, в. о. голови Чернігівської міської організації ВО «Свобода» 24 травня взяв участь у громадській акції за участю патріотів Чернігова, відомих діячів та громадських активістів, мета якої – добитися виконання законів України, а саме – прибрати незаконно встановлені релігійні споруди з території Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Ініціатор заходу-- депутат Чернігівської міської ради Костянтин Іванов.

Для того, щоб прибрати споруди, що плюндрують не ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Проблема | Читачів: 875 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Ніжинському міському голові М.В. Приходьку

Відкритий лист

Михайле Васильовичу! 27 листопада 2012 апеляційний суд міста Києва визнав незаконним Ваше розпорядження від 12 серпня 2011 року, про звільнення мене з посади директора комунального підприємства ДКП «Комунальний ринок». Цим же рішенням суд зобов’язав негайно поновити мене на зазначеній посаді. На судовому засіданні, під час проголошення рішення були присутні Ваш представник – начальник юридичного відділу В.М. Градобик та нинішній директор ДКП «Комунальний ринок» Р.В. Прищепа.

При виході із зали суду Ваші представники В.М. Градобик та Р.В. Прищепа, відкрито повідомили мені, що не див ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Проблема | Читачів: 1199 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (1)

24 листопада, у День пам’яті жертв Голодомору, в закладі «Вареникс паб» у Чернігові планують провести концерт гурту «Torvald». Керівництво закладу не спинилося перед тим, що саме цього дня в Україні і всьому світі поминають мільйони душ невинно убієнних комуністичним режимом.
Всеукраїнське об’єднання «Свобода» вимагає від керівництва закладу перенести концерт на іншу дату, аби не паплюжити пам’ять заморених Голодомором українців.

«Свобода» наголошує, що проведення в день скорботи подібних заходів є наругою над пам’яттю невинно убієнних українців. Націоналісти закликають керівництво «Вареникс паб» та подібних закладів утриматися в скорботний день від проведен ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Проблема | Читачів: 923 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Демальянсівець Роман Мокроусов через суд вимагає визнати неправомірним те, що громадян у УГІРФО змушують сплачувати за бланк паспорту і послуги ГІРФО, хоча насправді всі витрати на оформлення закордонного паспорту в Україні - це 170 гривень.
Член Чернігівського ДемАльянсу Роман Мокроусов подав до суду на Управління Громадянства іміграції та реєстрації фізичних осіб (ГІРФО) УМВС України в Чернігівській області.

Даний позов є черговим кроком у всеукраїнській кампанії Демократичного Альянсу «Стоп свавіллю в паспортних столах». Обґрунтуванням позовних вимог є норми Декрету КМУ №7-93, Постанови КМУ №231, 380, 795 Накази МВС № 1603 та № 84. Позов зареєстрований в Ч ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Проблема | Читачів: 1102 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Ще кілька років тому радіо було в кожній оселі. Але сьогодні інтернет та цифрові технології активно витісняють його з нашого повсякденного життя. І все ж на селі люди, зайняті повсякденними справами, часто-густо воліють слухати саме радіо. Однак проводове радіо поступово зникає, FM-приймачі ловлять не всі радіохвилі. Тож, що нам сьогодні пропонує ефір? Гість «Сіверщини» -- генеральний директор Чернігівської обласної телерадіокомпанії Анатолій ТЮТЮННИК.

-- Анатолію Івановичу, яка у нас сьогодні на Чернігівщині ситуація з радіомовленням?
-- Для початку хотів би пояснити читачам особливості роботи обласного радіо. Це питання треба розділити на дві частини. Виробництвом радіопрограм займається Чернігівська обласна державна телерадіокомпанія (обласне радіо – її структурний підрозділ). Ми виробляємо прогр ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Проблема | Читачів: 1361 | Додав: Василь | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

Коли Леонід Самоненко вперше прийшов до редакції «Сіверщини» і розказав свою дивну земельну історію, вона зацікавила хіба що чиновницькою тупістю. Адже виділити і узаконити земельні паї, частина яких проходить по …середині русла Десни можна тільки з великого …розуму. Ясна річ, що замість виїзду на місце (за що й взято гроші), розробники землевідведення тупо взяли карту якогось тисячу дев’ятсот шістдесят кривого року, а Десна норовлива за цей час поміняла своє русло. Але як для газетної публікації цього було замало – реагувати на кожну дурість газеті важко.

Проте зі схожою темою звернувся і ще один читач «Сіверщини» -- Сергій Бондаренко має у законній власності літні ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Проблема | Читачів: 1193 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (1)

Правління чернігівського обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка обговорило вчора ситуацію після підписання Президентом мовного закону, який посилює наступ на державну мову.

Просвітяни намітили ряд заходів оборони рідної мови у сфері освіти та реклами.

Проте одним із питань було й те, чому нема жодної реакції на поганьблення державного статусу української мови від голови Всеукраїнської "Просвіти" імені Т.Шевченка, народного депутата (група Рибакова "За реформи") Павла Мовчана, директора Інституту літератури, колишнього віце-прем'ра Миколи Жулинського та поета, екс- голови Держкомітету Івана Драча, які напередодні підписання закону зустрічалися з Президентом. Мовчанка провідних діячів української культури вкупі з відвертими звинуваченнями регіоналівської преси в отриманні ними великих ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Проблема | Читачів: 1241 | Додав: Василь | Рейтинг: 3.0/2 | Коментарі (2)26-Лют-17
- У Мені видали книгу про героїв російсько - українс...
25-Лют-17
- У Сновську напали на олігарха "сиротського хутора"
25-Лют-17
- У Бабиному яру - пам'ятник українській націоналіст...
24-Лют-17
- Поліція Чернігівщини першою в Україні впровадила н...
24-Лют-17
- Здали кров в пам’ять про Дебальцеве
24-Лют-17
- Молоко буває "чорним"
24-Лют-17
- Огляд газети "Сіверщина" за 23 лютого
24-Лют-17
- Потрібні працівники на сільгосппідприємства? Навчи...
24-Лют-17
- Нагороди за скаженого вовка
24-Лют-17
- Біг заради врятування хлопчика
Завантаження ...
сепаратизм гадание приворот магические услуги снятие порчи ДТП Голодомор мвс ДАІ Мазепа Чернігівгаз єпископ Іларіон Рух БЮТ Десна Наша Україна Біла хата Батурин Чернігівщина Корюківка Козелець Олександр Волощук Семенівка Мена митниця Нові Яриловичі Просвіта Одеса Бахмач УНП газета Київ Микола Шкурко Катерининська церква городня аварія хабар Екологія податкова УПЦ КП УПЦ МП Земля анонс Інтермеццо Львів мнс пожежа армія Тимошенко Бобровиця статистика СБУ Росія ФСБ Податки Бюджет КРУ євреї Друга світова війна міліція грип Кримінал Сіверщина конкурс Чернігів Ніжин Прилуки Ющенко Яценюк комуністи Чернігівська митниця Чернігівська область Батьківщина Чернігівський район Янукович вибори Севастополь українська мова УНР Чернігівська наливайченко Василь Чепурний Віктор Лазар Сергій Павленко розпад Росії Петро Антоненко Крути Ічня Україна - Росія УІНП Сергій Бутко нові книги перейменування Левко Лук'яненко Новгород- Сіверський чернігівська Просвіта російсько- українська війна російська агресія Сергій Горобець декомунізація

 Блоґи "Сіверщини"

 

 

 

 


Панорами Чернігова
© "Сіверщина" 20072017| Хостинг AdvancedHosters LTD |Використовуються технології uCoz
Пошук
Реклама

Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
АНОНСИ ПОДІЙ


[24-Лют-17] [Анонси подій]
Біг заради врятування хлопчика
[22-Лют-17] [Анонси подій]
«Чернігів та повсякденне життя чернігівців у 1920-х роках»
[17-Лют-17] [Анонси подій]
У Седнів на 100-річчя Тетяни Яблонської
[14-Лют-17] [Анонси подій]
Чернігівські помпадури - хто вони?
[13-Лют-17] [Анонси подій]
До Дня героїв Небесної сотні
[12-Лют-17] [Анонси подій]
Ніжинців запрошують на лижі
[09-Лют-17] [Анонси подій]
"Губернський хутір Чернігів"
Афіша

Погода
Новини
[26-Лют-17] [Україна сьогодні]
У Мені видали книгу про героїв російсько - української війни (1)
[25-Лют-17] [Кримінал]
У Сновську напали на олігарха "сиротського хутора" (1)
[25-Лют-17] [Україна сьогодні]
У Бабиному яру - пам'ятник українській націоналістці (1)
[24-Лют-17] [Суспільство]
Поліція Чернігівщини першою в Україні впровадила новий інформаційний сервіс (0)
[24-Лют-17] [Суспільство]
Здали кров в пам’ять про Дебальцеве (0)
[24-Лют-17] [Споживач]
Молоко буває "чорним" (0)
[24-Лют-17] [Суспільство]
Огляд газети "Сіверщина" за 23 лютого (0)
[24-Лют-17] [Село]
Потрібні працівники на сільгосппідприємства? Навчимо безробітних! (0)
[24-Лют-17] [Суспільство]
Нагороди за скаженого вовка (0)
[24-Лют-17] [Анонси подій]
Біг заради врятування хлопчика (0)
Реклама


Останні статті
[19-Лют-17] [Невідома Україна]
Перший бій УПА з радянськими партизанами (0)
[31-Січ-17] [Невідома Україна]
Вірш Олександра Олеся «Під Крутами» в експозиції музею Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» (0)
[22-Лис-16] [Невідома Україна]
Голодомор: кого на Чернігівщині занесли на «чорну дошку» (0)
[24-Вер-16] [Невідома Україна]
Хто, коли і як загинув у Бабиному Яру. (0)
[12-Вер-16] [Невідома Україна]
Створення загороджувальних загонів у стрілецьких дивізіях у 1941-му (0)
[19-Сер-16] [Невідома Україна]
Підрив Дніпрогесу радянськими спецслужбами (1941) (0)
[17-Сер-16] [Політикум]
Агресія Росії проти України – випадковість чи закономірність? (0)
Пошук YouTube
Вітаємо!
Сьогодні: іменинників немає


Пошта
Логін:
Пароль:
(що це)
реєстрація скриньки
Інтернет-портал "Сіверщина" не є копією друкованого видання
При використанні матеріалів гіперпосилання на siver.com.ua є обов'язковим.