Понеділок, 24-Квіт-17, 03:32

НовиниРеєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Мова

Меню сайту
Категорії розділу
Анонси подій
Україна сьогодні
Церква
Суспільство
Політикум
Гарячий коментар
Культура. Мистецтво
Погляд
Екологія
Споживач
Медицина
Кримінал
Невідома Україна
Місто
Гаряча точка
Економіка
Село
Тут я живу
Спорт
Подорожі
Проблема
Захоплення
Спецакції
Поради
"Біла Хата"
Від редактора
Хмарка теґів
Наше опитування
Як ви ставитесь до енергетичної блокади Криму?
Всього відповіло: 493
Друзі сайту

Статистика

Присутніх всього: 2
Гостей: 2
Читачів: 0
 Головна » Поради
1 2 3 ... 27 28 »
З метою виконання завдань та відновлення боєздатності Збройних Сил України районні військові комісаріати Чернігівської області проводять набір громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом і резерву Збройних Сил України, до навчальних військових частин Сухопутних військ, Високомобільних десантних військ, Повітряних сил та інших військових частин на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

Військовослужбовцям Збройних Сил України держава гарантує: стабільне грошове забезпечення, яке з 1 січня 2016 року підвищено до рівня 7000 грн - 14000 грн, одноразову матеріальну допомогу впродовж кожного року, виплату грошового допомоги на оздоровлення, щорічну оплач ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Поради | Читачів: 1018 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

До святкового столу на Великдень, окрім іншого, родина Михайла Грушевського готувала сирну паску.

У 1925 р. на прохання двоюрідної сестри Ольги Микласевич, що мешкала на той час у Стрию, Катерина Грушевська поділилася чотирма рецептами цієї традиційної для Наддніпрянської України страви.

Описуючи у своєму листі кожен з них, коротко зауважує, який би був найсмачніший. В першому рецепті Катерина відразу наголошує, що для приготування такої паски бажано використати спеціальну форму. Звісно, що така форма була і в Грушевських.

Пропонуємо і Вам спробувати приготувати сирну паску за одним з рецептів від Катерини Грушевської:
1) 1 фунт сира, 1 фунт масла, 1 фунт сметани, ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Поради | Читачів: 1013 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Редька проти кашлю і холестерину.

- Природний антибіотик - вона дуже багата протимікробними речовинами.
- Гіркоти, що містяться в ній, мають антисклеротичну дію, тобто беруть участь у розщепленні «поганого» холестерину.
- Редька добре зберігається і тримає титул чемпіонки серед овочів за збереження за зиму вітаміну С.
- Натерта на тертці редька з медом - один з кращих рецептів від кашлю.
- Справитися з занепадом сил допоможе салат із зеленої редьки (дайкона) з соняшниковою олією і морквою.
- Щоб підтримати імунітет, достатньо з'їдати пару раз на тиждень з'їдати 150 грамів салату з редьки або приймати 2 ст. ложки соку редьки з медом.

Виноград для суд ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Поради | Читачів: 1244 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Власники земельних ділянок мають сплатити податок до 27 серпня

Громадянам, які є власниками земельних ділянок, до 1 липня видається податкове повідомлення-рішення про сплату відповідного податку. Податок необхідно сплатити протягом 60 днів з дня вручення такого повідомлення.

У сільській та селищній місцевості земельний податок може сплачуватися через каси сільських (селищних) рад за квитанцією про приймання податкових платежів.

У разі, якщо громадяни не отримали податкового повідомлення-рішення по платі за землю, або ж якщо виникають запитання щодо розміру нарахованого податку, у випадку зміни власника земельної ділянки, набуття права на пільги, або виникнення необхідн ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Поради | Читачів: 879 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Ви знаєте що таке узвар? Це вам не якийсь там компот - це УЗВАР! Скільки б ви не говорили про сало, як неодмінний атрибут нашої кухні, але і без узвару - не українське застілля. Не кажучи вже про комору вітамінів, адже у сушених плодах вони зберігаються значно краще, ніж у консерваціях.

Яблука
Не всі сорти яблук однаково хороші для сушки. Кращий сушений продукт виходить з кислих і кисло-солодких яблук.

Спочатку яблука розсортовують за якістю, вибраковують пошкоджені екземпляри, червиві і з іншими дефектами. Яблука, призначені для сушки треба обов'язково вимити, якщо навіть вони на вигляд і здавалися абсолютно чистими.

Це слід робити для того, щоб, окрім забруднень ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Поради | Читачів: 5616 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Хто сплачує податок за землю під багатоквартирними житловими будинками

Земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території державної або комунальної власності, надаються в постійне користування підприємствам, установам і організаціям, які здійснюють управління цими будинками.

При приватизації земельна ділянка може передаватися безоплатно у власність або надаватись у користування об’єднанню власників. Законодавством передбачена можливість передавання у власність чи надання в користування земельних ділянок під багатоповерхівками лише об’єднанню власників будинку або підприємствам, установам і організація ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Поради | Читачів: 839 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Днями відбувся сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” із начальником відділу обслуговування платників податків ДПІ у м. Чернігові Ребенок М.В.

Платники в телефонному режимі мали можливість отримати вичерпні відповіді на питання щодо розгляду звернень громадян та права на доступ до публічної інформації. Надаємо до Вашої уваги відповіді на питання, що надійшли під час чергового телефонного сеансу телефонного зв’язку.

1. У чому полягає відмінність між поняттями «запит на публічну інформацію» і «звернення»?
Відповідь: Право на інформацію та право на звернення є окремими конституційними правами особи. Вони мають різну юридичну природу. Цим, зокрема, пояснюється те, що порядок реа ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Поради | Читачів: 993 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Шлюб може бути полем бою. Але нове дослідження показало, що коли мова йде про збереження миру в сім’ї, більш важливо, щоб після палких суперечок заспокоїлися дружини, а ніж їхні чоловіки.

В результаті тривалого дослідження, яке тривало з 1989 року, науковці з Університету Берклі, Каліфорнія, з’ясували, що в той час, як обоє з подружжя в рівній мірі в змозі охолонути під час конфліктів, емоційна регуляція чоловіків не впливає або майже не впливає на довгострокову задоволеність шлюбом, повідомляє прес-центр Університету Берклі.

"Коли справа доходить до управління негативними емоціями під час конфліктів, поведінка дружини - набагато важливіша", - повідомил ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Поради | Читачів: 1160 | Додав: Василь | Рейтинг: 4.0/1 | Коментарі (0)

В Україні понад 2 млн. гектарів офіційно вважаються нічийними. Переважно їх власники на старості літ залишилися без спадкоємців. Тож в останню мить свого життя їм не було кому передати своє майно та землю.

Доволі часто потенційні спадкоємці не заявляють свої права на земельні ділянки, адже здебільшого мешкають в містах і тому не мають наміру займатися сільським господарством.

Така земля, що втратила свого власника, називається відумерлою спадщиною. Її площа щороку зростає. Значною мірою це зумовлено складною демографічною ситуацією, яка склалася в селах. Переважно в них залишилися люди похилого віку. Згідно з результатами минулорічного опитування, пров ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Поради | Читачів: 1163 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (1)

Холодно? Економте тепло! Це так просто!

Архітектор Віталій Травка переконаний, що для цього великі гроші не потрібні. Просто треба утеплити стіни, адже радянські будинки будувалися із замалою товщиною стін.

З середини приміщення часто утеплюють пінопластом. Але таке утеплення провокує "закисання" стін, адже між пінопластом і стінами накопичується волога. Ефективним є зовнішнє утеплення. Найкращим матеріалом є мінераловатна плита. Хоча можна використовувати і солому, і глинобетон. Проте якраз ці матеріали не рекламуються, бо дешеві.

Через вентиляційну систему вилітає до 30 відсотків тепла -- поставте решітки, що регулюються!

Замі ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Поради | Читачів: 1323 | Додав: Василь | Рейтинг: 4.0/1 | Коментарі (0)23-Квіт-17
- Напад на приймальню ФСБ
23-Квіт-17
- 5 міфів "справи Мартиненка"
23-Квіт-17
- Брехлива "Батьківщина": фінансують безробітні і ма...
23-Квіт-17
- Золото партій: “Свободу” фінансує пенсіонер
23-Квіт-17
- Найбільш дорогий політтехнолог партії Президента
23-Квіт-17
- Зроби добро – залиш пташеня у спокої!
22-Квіт-17
- Солдат з Козельця загинув на Донбасі
22-Квіт-17
- Справа Мартиненка: депутати від "Народного фронту"...
22-Квіт-17
- "Чернігівське відлуння - 2" з "Проклятими роками"
22-Квіт-17
- Розрекламовані російські ЗРК провалили іспит
Завантаження ...
сепаратизм приворот гадание магические услуги снятие порчи ДТП Голодомор мвс ДАІ Мазепа Чернігівгаз єпископ Іларіон Рух БЮТ Десна Наша Україна Біла хата Батурин Чернігівщина Корюківка Козелець Олександр Волощук Семенівка Мена митниця Нові Яриловичі Просвіта Одеса Бахмач УНП газета Київ Микола Шкурко Катерининська церква городня аварія хабар Екологія податкова УПЦ КП УПЦ МП Земля анонс Інтермеццо Львів мнс пожежа армія Тимошенко Бобровиця статистика СБУ Росія ФСБ Податки Бюджет євреї Друга світова війна міліція грип Кримінал Сіверщина конкурс Чернігів Ніжин Прилуки Ющенко Яценюк комуністи Чернігівська митниця Чернігівська область Батьківщина Чернігівський район Янукович вибори Севастополь українська мова УНР Чернігівська наливайченко Василь Чепурний Віктор Лазар Сергій Павленко розпад Росії Петро Антоненко Крути Ічня Авдіївка Україна - Росія УІНП Сергій Бутко нові книги перейменування Левко Лук'яненко Новгород- Сіверський чернігівська Просвіта російсько- українська війна російська агресія Сергій Горобець декомунізація

 Блоґи "Сіверщини"

 

 

 

 


Панорами Чернігова
© "Сіверщина" 20072017| Хостинг AdvancedHosters LTD |Використовуються технології uCoz
Пошук
Реклама

Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
АНОНСИ ПОДІЙ


[15-Квіт-17] [Анонси подій]
"Врятована спадщина Чернігова"
[12-Квіт-17] [Анонси подій]
«Чудотворні ікони Чернігівщини»
[05-Квіт-17] [Анонси подій]
«Чернігівська княжа династія: тріумфи і поразки»
[31-Бер-17] [Анонси подій]
Публічна лекція Школи журналістики "Вступ до професії"
[29-Бер-17] [Анонси подій]
"Просвіта" запрошує на збори Новозаводського осередку
[29-Бер-17] [Анонси подій]
Спільна молитва за перемогу над російським агресором
[27-Бер-17] [Анонси подій]
"НКРЕП - ворог України!"
Афіша

Погода
Новини
[23-Квіт-17] [Гарячий коментар]
Напад на приймальню ФСБ (0)
[23-Квіт-17] [Гарячий коментар]
5 міфів "справи Мартиненка" (0)
[23-Квіт-17] [Політикум]
Брехлива "Батьківщина": фінансують безробітні і малоімущі? (0)
[23-Квіт-17] [Політикум]
Золото партій: “Свободу” фінансує пенсіонер (0)
[23-Квіт-17] [Політикум]
Найбільш дорогий політтехнолог партії Президента (0)
[23-Квіт-17] [Екологія]
Зроби добро – залиш пташеня у спокої! (0)
[22-Квіт-17] [Україна сьогодні]
Солдат з Козельця загинув на Донбасі (0)
[22-Квіт-17] [Політикум]
Справа Мартиненка: депутати від "Народного фронту" погрожують суду (0)
[22-Квіт-17] [Культура. Мистецтво]
"Чернігівське відлуння - 2" з "Проклятими роками" (0)
[22-Квіт-17] [Гарячий коментар]
Розрекламовані російські ЗРК провалили іспит (0)
Реклама


Останні статті
[17-Бер-17] [Невідома Україна]
Карпатську Україну захищав і чернігівець (0)
[06-Бер-17] [Політикум]
Промова представника України в Міжнародному суді ООН в Гаазі: повний текст (0)
[19-Лют-17] [Невідома Україна]
Перший бій УПА з радянськими партизанами (0)
[31-Січ-17] [Невідома Україна]
Вірш Олександра Олеся «Під Крутами» в експозиції музею Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» (0)
[22-Лис-16] [Невідома Україна]
Голодомор: кого на Чернігівщині занесли на «чорну дошку» (0)
[24-Вер-16] [Невідома Україна]
Хто, коли і як загинув у Бабиному Яру. (0)
[12-Вер-16] [Невідома Україна]
Створення загороджувальних загонів у стрілецьких дивізіях у 1941-му (0)
Пошук YouTube
Вітаємо!
Сьогодні: День Народження:
wwwwww(32), hebonycq(47), dura4ek09(44), Absolut(31), olegk1000(49)
Вітаємо!


Пошта
Логін:
Пароль:
(що це)
реєстрація скриньки
Інтернет-портал "Сіверщина" не є копією друкованого видання
При використанні матеріалів гіперпосилання на siver.com.ua є обов'язковим.