реклама партнерів:
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS



  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: evgen23  
Форум "Сіверщини" » Блоґи "Сіверщини" » Євген БАРАН » ОБЕРЕЖНО, ПОЛІЦІЯ! (актуальний коментар)
ОБЕРЕЖНО, ПОЛІЦІЯ!
evgen23Дата: Понеділок, 20-Січ-14, 19:12 | Повідомлення # 1
Група: Редактор
Повідомлень: 39
Нагороди: 5
Статус: Відпочиває
Я не про французьку комедію середини 80-х з незрівнянним Філіпом Нуаре в головній ролі. Я про ситуацію, яка загострилася  в Україні, починаючи із 17 січня 2014 року після прийняття у Верховній Раді цілого ряду антиукраїнських і антидемократичних законів.
А що опозиція? А наша опозиція нас береже і бореться за не наші права.
А окремі із них, той же Олесь Доній чомусь проголосував за антибюджет, пояснюючи
свій  зрадницький крок відповідальністю перед виборцями. Дивно, з якого це часу – зрада світоглядна і політична стала називатися відповідальністю перед виборцями?
Залишається єдине. Або мовчати: тихіше їдеш, далі будеш (в глибшій дірі). Або емігрувати.
Самому звільняти простір. Або ж боротися. Я вибираю останнє.
Домовлятися можна з людьми традиції. Людина аморальна і цинічна не знає, що таке домовленість і що таке гра за правилами. Вона розуміє тільки силу.
Мовчати нема куди далі. Далі Тюрма і Сибір. Мої родичі там були. Повернулися. Нехай не всі. Але їхня нескореність, їхня віра і їхня духова міць додали й мені сили.
Тому кожен із тих, хто готовий до Оборонних боїв, повинен прийняти власне рішення і
зробити власний вибір. Я вибираю Честь і Гідність.
Україна понад усе!


Євген БАРАН
 
SergenДата: Понеділок, 31-Груд-18, 12:15 | Повідомлення # 2
Група: Читач
Повідомлень: 36
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
всякое бывает)
 
Форум "Сіверщини" » Блоґи "Сіверщини" » Євген БАРАН » ОБЕРЕЖНО, ПОЛІЦІЯ! (актуальний коментар)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: