Середа, 08-Лют-12, 22:00

НовиниРеєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Мова

Меню сайту
Категорії розділу
Політикум
Соціум
Економіка
Екологія
Погляд
Медицина
Кримінал
Споживач
Резонанс
Надзвичайні ситуації
Освіта та навчання
Різне
Хмарка теґів
знайомства
Знайомства KISS
Я:
шукаю:
від до
місто, країна:
 
знайомства
ВОНА шукає

ВІН шукає

Друзі сайту

Вітаємо!
Сьогодні: День Народження:
Xoxol(36), valeria(72), decobqze(51), SokolovE(26), Owewemumounty(14)
Вітаємо!


Пошта
Логін:
Пароль:
(що це)
реєстрація скриньки
Статистика

Присутніх всього: 16
Гостей: 16
Читачів: 0
 Газета "ЧАС"

газета ЧАС

Головна » Різне
« 1 2 ... 21 22 23 24 »
Чотири гапишківські кози загинули, козел спасся, а кінь налякався
Це сталося минулого четверга.
- Як завжди, я зранку вийшов поратися, - розповідає Микола Потапенко, житель Малої Гапишківки. - У мене було 4 кози і кобила. Вийшов з двору, дивлюся - біліє щось у траві, придивився - лежить, не встає. Глядь в інший бік - а там ще двоє валяються. Четвертого так і не знайшов. Одразу підійшла сусідка, ми давай ходити по городу, круг двору, придивлятися, сліди шукати. На городі знайшли сліди, трохи далі - фекалії. Зрозуміли, що це вовки.
- А що, Ваші кози не в сараї вночі сплять?
- Я їх ніколи не закривав, кінь весь час на прив’язі пасся неподалік двору. У нас же тут місця повно, всі свої. То у сарай я їх не закривав. А того дня вони самі повилазили з двору на ву... Читати далі »
Категорія: Різне | Читачів: 674 | Додав: Майшев | Дата: 21-Жов-07 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Тривають роботи по ремонту дитячої консультації Сосницької центральної районної лікарні. Головний лікар Олексій Пилипенко повідомляє, що почали з перекриття даху над дитячою консультацією і продовжать аж до наркологічного відділення і далі по цьому напрямку - в загальному буде перекрито близько 900 кв.м даху. Ліс для цього заготовлявся власними силами працівників лікарні. Певний внесок зробили й спонсори з Авдіївки. А шифер купували за бюджетні гроші.
- Робота ця дуже серйозна, - каже Олексій Миколайович, - і дорога. Одне виготовлення проектно-кошторисної документації коштувало сотні тисяч гривень. Обсяг робіт складали у “Зодчому”. Після перекриття даху буде проводитись капітальний ремонт всередині - оновленими будуть підлога, стіни, місцями зробиться реконструкція. Всі роботи викон... Читати далі »
Категорія: Різне | Читачів: 695 | Додав: Майшев | Дата: 20-Жов-07 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

- У нашому селі один стовп перебуває в аварійному стані. Він похилився на 35 градусів. Проводи висять так низько, що скоро можна буде діставати їх руками. Через цю проблему центр села залишається без електропостачання. Коли вже з ним щось зроблять?
Анатолій Романенко, Лавський сільський голова.
Відповідає начальник Сосницького РЕМу В’ячеслав Мельниченко.
- Гнати в Лави трактор, кран і бригаду через один стовп - дороге задоволення. Тому кажу, що ситуацію виправимо протягом жовтня.
Категорія: Різне | Читачів: 673 | Додав: Майшев | Дата: 02-Жов-07 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Після далеко не найкращого старту нашого футбольного клубу “Технікум” в першій лізі області глядачі давно чекали позитивних результатів і класної гри від своїх улюбленців. І, схоже, дочекалися... Під кінець першого кола і на початку другого сосничани спіймали свою гру й почали демонструвати якісний футбол.
У черговому турі, в якому 15 вересня “Технікум” на власному полі приймав команду з с. Велика Муравйовка (Куликівський район). Ця команда є дебютантом першої ліги, яка вже за такий короткий термін зуміла серйозно попсувати нерви своїм суперникам. Наші хлопці вже зустрічалися з куликівською командою в першому колі і тоді, так і недооцінивши супротивника, поступились з рахунком 5:0 (та гра була на виїзді). Тож у суботу на поле центрального стадіону Сосниці наша команда вийшла з одніє... Читати далі »
Категорія: Різне | Читачів: 744 | Додав: Майшев | Дата: 27-Вер-07 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Чудо до сосничан передвиборчої осені прийшло раніше, ніж за православним календарем.
З 11 вересня чернігівський автопарк став направляти автобус у рейс Чернігів - Н.-Сіверський та Н.-Сіверський - Чернігів, проїзні білети на які удвічі дешевші. Так, з автостанції “Сосниця” білет і до Чернігова, і до Н.-Сіверського коштує 5.78 грн. (а якщо платити прямо в автобусі - то 5 грн.), до Мени - 1.84 грн. До того ж автобуси за 5 грн. ходять досить часто - чи не 7 разів на день в один і 7 разів у інший бік. Чи довго ходитиме такий автобус, на автостанції сказати не можуть. Але пройдуть вибори - і самі все побачимо.

До речі, ніякі рейси у зв’язку з цим “новаторством” не відмінились. Приватні маршрутки й усі інші автобуси ходять за тим самим розкладом за тією самою ціною. Нагадуємо, щ... Читати далі »

Категорія: Різне | Читачів: 809 | Додав: Майшев | Дата: 23-Вер-07 | Рейтинг: 4.0/1 | Коментарі (0)

Така красива назва населеного пункту, що за 5 кілометрів від Вільшан, і такі невеселі там будні. А будні там щодня. Бо мешканці цього хутора кажуть, що свято у них буває тільки раз на рік - на храм на Трійцю. Тоді діти в гості приїжджають. А решту днів - хоч плач, що дуже часто й роблять немічні бабусі.
... Читати далі »
Категорія: Різне | Читачів: 1040 | Додав: siver | Дата: 13-Вер-07 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

У понеділок на День народження до Олександра Петровича прийшла сосницька молодь, люди старшого покоління і гості з Чернігова і Києва.
За традицією, невеличкий мітинг проходив біля пам’ятника молодому Сашку, до босих ніг якого цього дня клали багато дорогих букетів. “Довженко - щаслива людина, - сказав його племінник Тарас Миколайович Дудко, - адже Господь дав йому талант творчості.” А режисер Михайло Іллєнко - лауреат цьогорічної премії імені О.П. Довженка поділився своїми спостереженнями про невипадковість часових перехресть: Олександр Петрович н... Читати далі »
Категорія: Різне | Читачів: 853 | Додав: siver | Дата: 13-Вер-07 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

Бо дні стають коротшими, темніє рано, розвиднюється пізно.
Проблема із освітленням вулиць у Сосниці актуальною є завжди, особливо останнім часом. Я все своє життя прожив у селищі, але такого, як тепер, давно не пам’ятаю. Якраз напередодні Дня Сосниці ми всі бачили, як вкручували лампочки у вуличні ліхтарі. Але вже на другий день після свята, мабуть, тільки по вулиці Довженка і в центрі ввечері було видно. А на всю Покрову - жодної лампочки.
Повертаючись з роботи пізно, можна не тільки поламати ноги й руки, хоч було й таке. Добре. хоч... Читати далі »
Категорія: Різне | Читачів: 909 | Додав: siver | Дата: 12-Вер-07 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Конятинці ніяк не домовляться з дикими кабанами, які нищать їхні врожаї.
З проблемою диких свиней люди, які мають землі біля конятинських лісів, стикнулись ще минулого року. Їхні сліди деколи бачили на городах. А тепер ці лісові жителі не соромляться й познущатися над людською працею.
- У мене отам за кущами, ближче до лісу, росло жито і пшениця на 20 сотках, - розповідає житель Конятина Дмитро Якович Залозний. - Дикі кабани почали заходити в ділянку, коли ще все було зелене. Рились там, кублились. І картоплю теж згидили. Я живу в цьому селі 69 років. І до цього наче тут було тихо. А цією весною кабани вже обнагліли.

Директор СТОВ “Надія” Микола Кутько розповідає, що поки не було мисливського господарства “Бересна”, диких свиней біля Конятина було набагато менше, н... Читати далі »

Категорія: Різне | Читачів: 1062 | Додав: Майшев | Дата: 07-Вер-07 | Рейтинг: 4.0/1 | Коментарі (0)

Пляжний волейбол входить в програму Олімпійських ігор. Він дещо відрізняється від звичайного волейболу: команда складається з 2 чоловік, які босі на піску (розмір площадки - 8х8 м, у волейболі - 9х9 м) грають до 2 перемог. Оскільки це літній вид спорту, яким займаються під пекучим сонцем, то головні убори і сонцезахисні окуляри дозволяються.
В Україні розвиток саме цього виду волейболу поки ще має попереду свої найкращі часи. А в Росії справи набагато кращі. Світовими лідерами пляжного волейболу залишаються бразильці, які мають змогу кругло... Читати далі »
Категорія: Різне | Читачів: 1485 | Додав: Майшев | Дата: 01-Вер-07 | Рейтинг: 1.0/1 | Коментарі (0)


Тимошенко США УПЦ КП пожежа область Чернігівська єпархія Табачник кримінал СБУ опозиція Янукович Податковий кодекс грип Наша Україна Україна Новгород-Сіверський екологія газета Наливайченко прокуратура сепаратизм Ющенко Сіверщина Мена Оновлення країни Катерининська церква Голодомор українська мова патріарх Філарет Петро Антоненко Донецьк Батьківщина ДАІ міліція гумор споживач В.Чепурний пенсійна реформа анонс Василь Чепурний Німеччина Львів кордон Конкурс статистика Партія регіонів медицина податки аварія УНП анекдоти митниця уряд Азарова УПЦ МП профспілки вибори Просвіта податкова підприємці Китай БЮТ Польща КРУ консультації Чернігівська Корюківка ВО Свобода поради Київський патріархат розпад Росії Свобода футбол Чернігівська область Прилуки хата Чернігівська обласна рада міська рада москва корупція Десна єпископ Іларіон МНС 2011 Чернігівщина Інтермеццо Чернігівська ОДА армія Чернігів Ніжин тижневик Білорусь Севастополь Батурин РФ Крим пожежі Біла хата євреї Росія Верховна Рада

 Блоґи "Сіверщини"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Панорами Чернігова


Завантаження ...

О.Майшев © "Сіверщина" 2012| Створити сайт безкоштовно
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
АНОНСИ ПОДІЙ
[08-Лют-12] [Анонси подій]
Відкривається «Зимова школа журналістики»
[03-Лют-12] [Анонси подій]
Українці, перевірте зброю -- вона вам знадобиться!
[28-Січ-12] [Анонси подій]
АНОНС. 94-та річниця пам’яті Героїв Крут на місці легендарного бою
[27-Січ-12] [Анонси подій]
Вшанування пам’яті Героїв Крут на Чернігівщини
[25-Січ-12] [Анонси подій]
Влада запрошує вшанувати жертв Голокосту
[18-Січ-12] [Анонси подій]
Анонс події: «Об’єднаймо Україну»
[17-Січ-12] [Анонси подій]
Народний Рух зливається з "Батьківщиною"
Календар
«  Лютий 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829
Афіша

Реклама

Погода
Новини
[08-Лют-12] [Економіка]
Податкова відзначила "Сіверщину" (0)
[08-Лют-12] [Спорт]
Міністерству освіти рекомендують змінити назву гри «Зірниця» та виховувати молодь на традиціях українських військових перемог (1)
[08-Лют-12] ["Біла Хата"]
Прогноз погоди по області від газети «Біла хата» (0)
[08-Лют-12] [Політикум]
Бютівський "Штірліц" розкрив плани Рибакова і К (0)
[08-Лют-12] [Анонси подій]
Відкривається «Зимова школа журналістики» (2)
[08-Лют-12] [Екологія]
Вони не дають нам дихать: найбільші забруднювачі Чернігівщини (0)
[08-Лют-12] [Від редактора]
Анонс газети "Сіверщина" за 9 лютого (0)
[08-Лют-12] [Спорт]
Футбольні баталії Ніжина дійшли до логічного завершення (0)
[08-Лют-12] ["Біла Хата"]
Анонс чернігівської обласної газети «Біла хата» від 9 лютого 2011 року (0)
[07-Лют-12] [Невідома Україна]
10 років за «крамольний інструмент» (0)
Останні статті
[23-Груд-11] [Політикум]
КОМСОМОЛ «ИЗНАЧАЛЬНЫЙ» (1)
[21-Груд-11] [Політикум]
Російська Федерація: розпад неминучий (0)
[06-Жов-11] [Політикум]
ВІДЛУННЯ ЯЛТИ (0)
[09-Вер-11] [Політикум]
СУД НАД КОМУНІЗМОМ І КРИЗА НАЦІОНАЛІЗМУ (0)
[01-Вер-11] [Суспільство]
20 заповідей для подружжя (0)
[05-Сер-11] [Культурний простір]
ЗАСЛУЖЕНИЙ ... ПЕРЕД КИМ ? (0)
[18-Лип-11] [Культурний простір]
Презентація книги Жевахови. (0)
Пошук YouTube
Реклама

"Біла Хата"
[08-Лют-12] ["Біла Хата"]
Прогноз погоди по області від газети «Біла хата» (0)
[08-Лют-12] ["Біла Хата"]
Анонс чернігівської обласної газети «Біла хата» від 9 лютого 2011 року (0)
[07-Лют-12] ["Біла Хата"]
Прогноз погоди від газети «Біла хата» (0)
[06-Лют-12] ["Біла Хата"]
Прогноз погоди від газети «Біла хата» (0)
[04-Лют-12] ["Біла Хата"]
Чернігівська міліція звітує (0)
[04-Лют-12] ["Біла Хата"]
Пошта для малечі. Дитячі мрії мають збутися (0)
[04-Лют-12] ["Біла Хата"]
Галковська і козаки! (0)
Реклама

Інтернет-портал "Сіверщина" не є копією друкованого видання
При використанні матеріалів гіперпосилання на siver.com.ua є обов'язковим.